Çocuk Bulmaca Çiftlik Hayvan

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 30 MB
  • Version 1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Abuzz
İşte çocukların zeka gelişimini desteklemek amacı ile üretilmiş harika bir oyun daha, bu oyun ile hem eğlenin hem zekanızı geliştirin.

Çocukların okul öncesi dönemlerinde yapılması gereken o kadar çok faydalı aktivite mevcuttur ki, bu aktivitelerin hepsinin anlamı çocuk için hayatının ilerleyen dönemlerinde büyük yer oluşturacaktır. Çocuğunuzun bu dönemi kaliteli bir biçimde değerlendirerek okul hayatına başladığı zaman zorlanmadan derslerinde başarılı olmasını istiyorsanız ona bu konuda destek olmalısınız. Onun bu önemli dönemde yaptığı işler uğraştığı aktiviteler, oynadığı oyunlar ve edindiği arkadaşların bile önemi çok büyüktür. İşte burada devreye siz bilinçli ebeveynler giriyorsunuz, onun bu dönemde neler ile uğraştığını bilir ve onu desteklerseniz çocuğunuzun ileride başarılı olmaması için hiç bir sebep yoktur. 

İşte tam da bu amaç ile üretilmiş olan bu oyun sayesinde çocuğunuz hem zekasını geliştirecek hem yeni bilgiler öğrenecek hem de boşa geçen zamanını kaliteli bir biçimde değerlendirmiş olacaktır. Oyunun mantığı son derece basittir.  İçerisinde çiftlik hayvanları bulunan yapbozları ve bulmacaları çocuğunuz çözdürtmeye çalışarak onun başarısına etki edebilirsiniz. Çocuğunuzun gelişimi için  bu kadar faydalı onlarca oyun varken neden onları faydasız oyunlar ile zehirleyesiniz ki?

Çocuğunuz bu bulmacaları çözdükçe gelişecek geliştikçe de kendi dünyasını arttıracaktır. Hadi hemen indirin bu ayrıcalıklardan daha fazla uzak kalmayın. 

Daha Fazla Göster
Çocuk Bulmaca Çiftlik Hayvan indir